Usługi którymi się zajmujemy

Kompleksowe wykonanie dachów

Nasza oferta obejmuje pełen zakres prac związanych z wykonywaniem dachów, bowiem usługi z zakresu blacharstwa, ciesielstwa i dekarstwa stanowią główny element naszych działań. Wykonujemy między innymi krycie dachów, pełne konstrukcje dachowe, a także demontaż azbestu-eternitu.

Wznoszenie budynków

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyspecjalizowany zespół pracowników sprawia, że oferujemy pełen zakres prac budowlanych, w tym wznoszenie budynków od fundamentów po dach. Pomagamy w ich projektowaniu, doborze materiałów i kompleksowym wykonaniu.

Remonty budynków

Różnorodna specyfika budynków dla naszych specjalistów nie stanowi żadnego problemu. Oferujemy kompleksowe wsparcie w różnego rodzaju pracach remontowych każdego rodzaju budynków.

Remonty dachów

Jako specjaliści od dachów, zapewniamy kompleksową naprawę dachów nowych, starych oraz zabytkowych, w tym tych wykonanych z nietypowych materiałów. Pomagamy przy naprawie i wymianie rynien, montażu zapór przeciwśnieżnych, uszczelnianiu dachów, uszczelnianiu kominów i im podobnych zadaniach.

Montaż okien dachowych

Wspieramy naszych Klientów w montażu okien dachowych, które wykonywane są zarówno podczas budowy nowego domu, podczas adaptacji poddaszy pod cele mieszkalne czy przy okazji remontów dachu.

Budownictwo sakralne

Szczególną usługą, jaką oferujemy jest budownictwo sakralne. Wiemy jak ważną i doniosłą rolę odgrywają tego rodzaju budowle, dlatego zapewniamy profesjonalne wykonanie i projekty.

Remonty budynków sakralnych

Szczególna specyfika i często zabytkowy charakter budynków sakralnych sprawia, że ich remonty stanowią dla nas niezwykle satysfakcjonujące zadanie. Oferujemy wysokiej jakości wsparcie w drobnych i większych renowacjach.

Remonty budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych

Remonty i renowacje budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych to zadanie, które wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy profesjonalne wykończenia, rozbudowy i modernizacje wedle życzeń Klienta.

Wspólnoty mieszkaniowe i remonty budynków do nich należących

Wymagania jakie stawiają przed nami wspólnoty mieszkaniowe i remonty zarządzanych przez nie przez budynków to ważny zakres naszej działalności. Pomagamy w dokonywaniu wszelkich drobnych renowacji, jak również w zaawansowanych realizacjach.