NASI EKSPERCI

  • team
  • team
  • team
  • team

Justyna

Sprzedaż detaliczna

O Justynie

to nasza specjalistka od sprzedaży detalicznej w sklepie. Jej zadaniem jest przygotowywanie dokumentów do fakturowania oraz kompleksowa Obsługa Klienta. Jej pasja i zaangażowanie sprawiają, że z jej pomocą znajdziesz rozwiązanie w każdym problemie i załatwisz wszelkie formalności szybko i sprawnie.

Mirella

Sprzedaż Hurtowa

O Mirelli

jest naszą specjalistką od sprzedaży hurtowej, zajmuje się również obsługą firm dekarskich, wspiera w szukaniu rozwiązań w zakresie pokryć dachowych oraz dba o stany magazynowe. Jej pozytywne nastawienie oraz perfekcyjna organizacja pracy pomaga sprawnie wykonać wszelkie zadania.

Damian

Opiekun klienta

O Damianie

to nasz profesjonalny doradca, który odpowiedzialny jest za wykonywanie projektów budowlanych, sporządzanie kosztorysów, wsparcie w doborze materiałów budowlanych dla potrzeb domu Klienta, a także w wycenie całości projektów – budowlanych jak i modernizacji dachów. Jego kreatywność i umiejętność tworzenia skrojonych pod kątem potrzeb Klienta rozwiązań to jego największe atuty.

Henryk Labisz

Właściciel firmy

O Henryku

Henryk Labisz to dusza firmy, właściciel, który stworzył ją od podstaw, działa z pasją i motywuje cały zespół do działania. Jego bogate doświadczenie oraz niezwykłe oddanie pracy sprawia, że każdy projekt wykonywany jest z pełnym zaangażowaniem. Jako motor napędowy rozwija firmę na wielu płaszczyznach, stale udoskonala poszczególne aspekty jej działania, a także czuwa nad każdym zleceniem, aby zapewnić maksymalne zadowolenie wszystkim Klientom. Z jego pomocą Twoje marzenia staną się rzeczywistością!